راهنمای بلیط ژنو | خرید – رزرو – معرفی

راهنمای بلیط ژنو | خرید – رزرو – معرفی

بلیط ژنو، اگر می‌خواهید به ژنو، سفر کنید و بلیط ژنو را تهیه کنید در این مقاله همراه ما باشید که قصد داریم اطلاعاتی جامع در زمینه بلیط ژنو ارائه دهیم.

بهترین روش تهیه بلیط ژنو

اگر می‌خواهید به ژنو، سفر کنید و بلیط ژنو را تهیه کنید در این مقاله همراه ما باشید که قصد داریم اطلاعاتی جامع در زمینه بلیط‌ژنو ارائه دهیم. ژنو از مهم‌ترین شهرهای اروپایی محسوب می‌شود که از نظر جذب مسافر نیز در شرایط بسیار خوبی قرار داد این شهر در سوئیس واقع شده است و به عنوان دومین شهر پرجمعیت در سوئیس محسوب می‌شود. ژنو بیشتر به این دلیل شناخته شده است که مقر بسیاری از سازمان‌ها و نهادی بین‌المللی می‌باشد و همین امر باعث شده است که یک شهر بین‌المللی باشد که در طول سال مقامات بسیاری از کشورها در آنجا حضور پیدا می‌کنند. ژنو از قطب‌های اقتصادی سوئیس و اروپا نیز محسوب می‌شود.

راهنمای بلیط ژنو | خرید - رزرو - معرفی | یوروپ تورز

سفر به ژنو

یکی از مقاصد شگفت انگیز برای سفر و گردشگری برای گردشگران تور سوئیس و تور اروپا شهر ژنو می‌باشد. در طول سال مسافران و گردشگران زیادی به این شهر سفر می‌کنند و از نزدیک با بسیاری از جاذبه تاریخی و گردشگری آن، آشنا می‌شوند.

نکته‌ای که پیش از سفر به ژنو باید به آن توجه داشت این است که ژنو به نسبت بقیه شهرهای اروپایی از لحاظ هزینه‌ها شهر گرانی است و اگر بودجه بیشتری ندارید زیاد در این شهر اقامت نداشته باشد بسیاری از مسافران این شهر را به عنوان یک مقصد کوتاه مدت انتخاب می‌کنند. شهر ژنو در احاطه دریاچه آلپاین قرار دارد و به اندازه کافی طبیعت بکر برای لذت بردن دارد که شامل دریاچه‌ها و کوه‌های بسیاری می‌شود. در این شهر می‌توانید از مقر بسیاری از سازمان‌های بین‌المللی نیز بازدید کنید.

رزرو بلیط ژنو

برای سفر به ژنو، تهیه بلیط‌ژنو ضروری است. بلیط‌ژنو از طریق فرودگاه امام خمینی به سمت فرودگاه بین‌المللی ژنو (Geneva Airport) می‌باشد.شرکت‌های هواپیمایی بسیاری هستند که برای سفر به ژنو خدمات ارائه می‌دهند که می‌توانید بلیط‌ژنو این شرکت‌ها را تهیه کنید. از تهران به ژنو پرواز مستقیم وجود ندارد.

پروازهای غیرمستقیم به ژنو از تهران پروازهای ذیل هستند:

 • پرواز تهران ژنو با پگاسوس ترکیه Pegasus Airlines
 • پرواز تهران ژنو با اوکراین Ukraine Airlines
 • پرواز تهران ژنو با اتحاد امارات Etihad Airways
 • پرواز تهران ژنو با قطر ایرویز قطر Qatar Airways
 • پرواز تهران ژنو با ایژین یونان Aegean Airlines
 • پرواز تهران ژنو با امارات Emirates Airlines
 • پرواز تهران ژنو با ایرفلوت روسیه Aeroflot Airlines
 • پرواز تهران ژنوبا لوفتهانزا آلمان Lufthansa Airlines
 • پرواز تهران ژنو با لوفتهانزا آلمان Lufthansa Airlines + ایرلاین سوئیس Swiss Airlines
 • پرواز تهران ژنو با ترکیش ایرلاین Turkish Airlines
 • پرواز تهران ژنو با آلیتالیا ایتالیا Alitalia Airlines
 • پرواز تهران ژنو با آلیتالیا ایتالیا Alitalia Airlines + ایرلاین رجینال اتحاد امارات Etihad Regional Airlines
 • پرواز تهران ژنو با کی ال‌ام هلند KLM Airlines
 • پرواز تهران ژنو با ایر فرانس فرانسه Air France Airlines
 • پرواز تهران ژنو با هواپیمایی با اتریش (آسترین اتریشی) Austrian Airlines
 • پرواز تهران ژنو با بریتیش ایرویز بریتانیا British Airways Airlines

قیمت بلیط ژنو

بسیاری از کسانی که می‌خواهند بلیط‌ژنو را تهیه کنند معمولا این سوال را می‌پرسند که قیمت بلیط ژنو چقدر است. همان طور که مشاهده کردید شرکت‌های هواپیمایی بسیاری هستند که به ژنو خدمات پروازی ارائه می‌دهند.

این شرکت‌های پروازی قیمت بلیط یکسانی ندارند چرا که هر کدام از شرکت‌ها با توجه به کیفیت و کمیت خدماتی که ارائه می‌دهند و همچنین با توجه به نوع هواپیمایی قیمت بلیط‌ژنو متفاوتی دارند هر چند قیمت این بلیط‌ها فاصله زیادی از هم ندارد. یکی از مهم‌ترین عواملی که در تعیین قیمت بلیط‌ژنو موثر است کلاس پروازی است. هر یک از کلاس‌های پروازی فرست کلاس، اکونومی و بیزنس کلاس قیمت‌های متفاوتی را دارند.

بهترین زمان خرید بلیط ژنو

یکی دیگر از سوالاتی که معمولا پرسیده می‌شود این است که چه زمانی برای خرید بلیط‌ژنو اقدام شود؟ در این زمینه یک قاعده کلی وجود دارد که شامل بلیط‌ژنو نیز می‌شود. البته این قاعده برای پروازهای خارجی است. بر این اساس به دلیل این که برای خرید بلیط پروازهای خارجی از مدت‌ها قبل اقدام می‌شود و بلیط نایاب می‌شود و همچنین برای دریافت ویزای سوئیس نیاز به ارائه بلیط است و پروسه اخذ ویزا چندین روز طول می‌کشد بهتر است که 45 تا 50 روز پیش از سفر برای خرید بلیط‌ژنو اقدام شود. البته اگر زمان سفر شما مصادف با ایام تعطیلات در ژنو است باید از چندین ماه قبل‌تر برای خرید بلیط ژنو اقدام کنید.

بهترین زمان خرید بلیط ژنو | یوروپ تورز

بهترین زمان پرواز به ژنو

بهترین زمان پرواز به ژنو به طور معمول بر اساس آب و هوا و همچنین تعداد حضور گردشگران تور سوئیس و تور اروپا تعیین می‌شود. به طور کلی آب و هوای ژنو معتدل است. زمستان‌های ژنو بسیار سرد است و تابستان‌های آن آب و هوای گرم و معتدلی دارد. در ژنو در طول سال بارش برف و باران زیاد است به همین دلیل است که در ژنو شاهد سرسبزی هستیم.

پیشنهاد ما این است که اگر قصد سفر توریستی به ژنو دارید. فصل تابستان را انتخاب کنید که بهترین بازه زمانی از ژوئن تا آگوست می‌باشد. در این فصل همچنین شاهد حضور گردشگران زیادی در ژنو هستیم و با توجه به افزایش توریست، قیمت‌ها نیز کمی بیشتر از بقیه روزهای سال است. سعی کنید که در زمستان به ژنو سفر کنید، سرمای ژنو استخوان سوز است و همچنین بسیاری از مراکز تفریحی تعطیل هستند.

نکاتی در رابطه با بلیط ژنو

هنگامی که خرید بلیط ژنو را انجام می‌دهید مشخصات خود را با دقت وارد کنید. پیش از پرداخت هزینه نیز مشخصات را بررسی کنید تا بعدا مشکلی پیش نیاید.

در صورتی که مبدا و مقصد را اشتباه وارد کنید و خرید نهایی را انجام دهید امکان تغییر در بلیط وجود ندارد و براساس قوانین کنسلی رفتار می‌شود.

بعد از اتمام رزرو بلیط ژنو از آن پرینت بگیرید و هنگام مراجعه به فرودگاه همراه خود داشته باشید.

در صورتی که از پرواز ژنو جا بمانید. بلیط شما کنسل می‌شود و هزینه‌ای عودت نمی‌شود.

نحوه خرید بلیط ژنو

برای خرید آنلاین بلیط ژنو می‌توانید از طریق سایت ما اقدام کنید. تهیه بلیط ژنو از سایت ما آسان است. کافی است از قسمت خرید بلیط پروازهای خارجی وارد شوید و از کادر تعبیه شده مبدا تهران و مقصد ژنو را وارد کنید. سپس کلید جست و جو را بزنید لیستی از پروازهای ژنو آورده می‌شود که می‌توانید انتخاب و رزرو کنید.

مدارک لازم جهت خرید بلیط ژنو

برای خرید بلیط ژنو نیاز به مدرک خاصی نیست اگر رزرو بلیط ژنو را به صورت آنلاین می‌خواهید انجام دهید برای وارد کردن مشخصات دقیق بهتر است که از مشخصات ثبت شده در پاسپورت استفاده کنید. اگر خرید بلیط ژنو رابه صورت حضوری می‌خواهید انجام دهید کارت ملی و یا پاسپورت خود را به همراه داشته باشید.

مدارک لازم جهت خرید بلیط ژنو | یوروپ تورز

سوالات متداول بلیط ژنو

مدارک لازم برای خرید بلیط ژنو چیست؟

برای خرید بلیط ژنو نیاز به مدرک خاصی نیست اگر رزرو بلیط ژنو را به صورت آنلاین می‌خواهید انجام دهید برای وارد کردن مشخصات دقیق بهتر است که از مشخصات ثبت شده در پاسپورت استفاده کنید. اگر خرید بلیط ژنو رابه صورت حضوری می‌خواهید انجام دهید کارت ملی و یا پاسپورت خود را به همراه داشته باشید.

یکی از عواملی که در تعیین قیمت ژنو موثر است، چیست؟

یکی از مهم‌ترین عواملی که در تعیین قیمت بلیط ژنو موثر است کلاس پروازی است. هر یک از کلاس‌های پروازی فرست کلاس، اکونومی و بیزنس کلاس قیمت‌های متفاوتی را دارند.

بهترین زمان خرید بلیط ژنو چه زمانی است؟

از آنجایی که برای دریافت ویزای سوئیس نیاز به ارائه بلیط است و پروسه اخذ ویزا چندین روز طول می‌کشد بهتر است که 45 تا 50 روز پیش از سفر برای خرید بلیط ژنو اقدام شود. البته اگر زمان سفر شما مصادف با ایام تعطیلات در ژنو است باید از چندین ماه قبل‌تر برای خرید بلیط ژنو اقدام کنید

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!