بلیط ژنو

بلیط ژنو

اگر می خواهید به ژنو، سفر کنید و بلیط ژنو را تهیه کنید در این مقاله همراه ما باشید که قصد داریم اطلاعاتی جامع در زمینه بلیط ژنو ارائه دهیم. ژنو از مهم ترین شهرهای اروپایی محسوب می شود که از نظر جذب مسافر نیز در شرایط بسیار خوبی قرار داد این شهر در سوئیس واقع شده است و به عنوان دومین شهر پرجمعیت در سوئیس محسوب می شود. ژنو بیشتر به این دلیل شناخته شده است که مقر بسیاری از سازمان ها و نهادی بین المللی می باشد و همین امر باعث شده است که یک شهر بین المللی باشد که در طول سال مقامات بسیاری از کشورها در آنجا حضور پیدا می کنند. ژنو از قطب های اقتصادی سوئیس و اروپا نیز محسوب می شود.

سفر به ژنو

یکی از مقاصد شگفت انگیز برای سفر و گردشگری برای گردشگران تور سوئیس و تور اروپا شهر ژنو می باشد. در طول سال مسافران و گردشگران زیادی به این شهر سفر می کنند و از نزدیک با بسیاری از جاذبه تاریخی و گردشگری آن، آشنا می شوند. نکته ای که پیش از سفر به ژنو باید به آن توجه داشت این است که ژنو به نسبت بقیه شهرهای اروپایی از لحاظ هزینه ها شهر گرانی است و اگر بودجه بیشتری ندارید زیاد در این شهر اقامت نداشته باشد بسیاری از مسافران این شهر را به عنوان یک مقصد کوتاه مدت انتخاب می کنند. شهر ژنو در احاطه دریاچه آلپاین قرار دارد و به اندازه کافی طبیعت بکر برای لذت بردن دارد که شامل دریاچه ها و کوه های بسیاری می شود. در این شهر می توانید از مقر بسیاری از سازمان های بین المللی نیز بازدید کنید.

سفر به ژنو
سفر به ژنو

رزرو بلیط ژنو

برای سفر به ژنو، تهیه بلیط ژنو ضروری است. بلیط ژنو از طریق فرودگاه امام خمینی به سمت فرودگاه بین المللی ژنو می باشد.شرکت های هواپیمایی بسیاری هستند که برای سفر به ژنو خدمات ارائه می دهند که می توانید بلیط ژنو این شرکت ها را تهیه کنید. از تهران به ژنو پرواز مستقیم وجود ندارد. پروازهای غیرمستقیم به ژنو از تهران پروازهای ذیل هستند:

 • پرواز تهران ژنو با پگاسوس ترکیه Pegasus Airlines
 • پرواز تهران ژنو با اوکراین Ukraine Airlines
 • پرواز تهران ژنو با اتحاد امارات Etihad Airways
 • پرواز تهران ژنو با قطر ایرویز قطر Qatar Airways
 • پرواز تهران ژنو با ایژین یونان Aegean Airlines
 • پرواز تهران ژنو با امارات Emirates Airlines
 • پرواز تهران ژنو با ایرفلوت روسیه Aeroflot Airlines
 • پرواز تهران ژنوبا لوفتهانزا آلمان Lufthansa Airlines
 • پرواز تهران ژنو با لوفتهانزا آلمان Lufthansa Airlines + ایرلاین سوئیس Swiss Airlines
 • پرواز تهران ژنو با ترکیش ایرلاین Turkish Airlines
 • پرواز تهران ژنو با آلیتالیا ایتالیا Alitalia Airlines
 • پرواز تهران ژنو با آلیتالیا ایتالیا Alitalia Airlines + ایرلاین رجینال اتحاد امارات Etihad Regional Airlines
 • پرواز تهران ژنو با کی ال ام هلند KLM Airlines
 • پرواز تهران ژنو با ایر فرانس فرانسه Air France Airlines
 • پرواز تهران ژنو با هواپیمایی با اتریش (آسترین اتریشی) Austrian Airlines
 • پرواز تهران ژنو با بریتیش ایرویز بریتانیا British Airways Airlines
رزرو بلیط ژنو
رزرو بلیط ژنو

قیمت بلیط ژنو

بسیاری از کسانی که می خواهند بلیط ژنو را تهیه کنند معمولا این سوال را می پرسند که قیمت بلیط ژنو چقدر است. همان طور که مشاهده کردید شرکت های هواپیمایی بسیاری هستند که به ژنو خدمات پروازی ارائه می دهند. این شرکت های پروازی قیمت بلیط یکسانی ندارند چرا که هر کدام از شرکت ها با توجه به کیفیت و کمیت خدماتی که ارائه می دهند و همچنین با توجه به نوع هواپیمایی قیمت بلیط ژنو متفاوتی دارند هر چند قیمت این بلیط ها فاصله زیادی از هم ندارد. یکی از مهم ترین عواملی که در تعیین قیمت بلیط ژنو موثر است کلاس پروازی است. هر یک از کلاس های پروازی فرست کلاس، اکونومی و بیزنس کلاس قیمت های متفاوتی را دارند.

قیمت بلیط ژنو
قیمت بلیط ژنو

بهترین زمان خرید بلیط ژنو

یکی دیگر از سوالاتی که معمولا پرسیده می شود این است که چه زمانی برای خرید بلیط ژنو اقدام شود؟ در این زمینه یک قاعده کلی وجود دارد که شامل بلیط ژنو نیز می شود. البته این قاعده برای پروازهای خارجی است. بر این اساس به دلیل این که برای خرید بلیط پروازهای خارجی از مدت ها قبل اقدام می شود و بلیط نایاب می شود و همچنین برای دریافت ویزای سوئیس نیاز به ارائه بلیط است و پروسه اخذ ویزا چندین روز طول می کشد بهتر است که 45 تا 50 روز پیش از سفر برای خرید بلیط ژنو اقدام شود. البته اگر زمان سفر شما مصادف با ایام تعطیلات در ژنو است باید از چندین ماه قبل تر برای خرید بلیط ژنو اقدام کنید.

بهترین زمان خرید بلیط ژنو
بهترین زمان خرید بلیط ژنو

بهترین زمان پرواز به ژنو

بهترین زمان پرواز به ژنو به طور معمول بر اساس آب و هوا و همچنین تعداد حضور گردشگران تور سوئیس و تور اروپا تعیین می شود. به طور کلی آب و هوای ژنو معتدل است. زمستان های ژنو بسیار سرد است و تابستان های آن آب و هوای گرم و معتدلی دارد. در ژنو در طول سال بارش برف و باران زیاد است به همین دلیل است که در ژنو شاهد سرسبزی هستیم. پیشنهاد ما این است که اگر قصد سفر توریستی به ژنو دارید. فصل تابستان را انتخاب کنید که بهترین بازه زمانی از ژوئن تا آگوست می باشد. در این فصل همچنین شاهد حضور گردشگران زیادی در ژنو هستیم و با توجه به افزایش توریست، قیمت ها نیز کمی بیشتر از بقیه روزهای سال است. سعی کنید که در زمستان به ژنو سفر کنید، سرمای ژنو استخوان سوز است و همچنین بسیاری از مراکز تفریحی تعطیل هستند.

بهترین زمان پرواز به ژنو
بهترین زمان پرواز به ژنو

نکاتی در رابطه با بلیط ژنو

 • هنگامی که خرید بلیط ژنو را انجام می دهید مشخصات خود را با دقت وارد کنید. پیش از پرداخت هزینه نیز مشخصات را بررسی کنید تا بعدا مشکلی پیش نیاید.
 • در صورتی که مبدا و مقصد را اشتباه وارد کنید و خرید نهایی را انجام دهید امکان تغییر در بلیط وجود ندارد و براساس قوانین کنسلی رفتار می شود.
 • بعد از اتمام رزرو بلیط ژنو از آن پرینت بگیرید و هنگام مراجعه به فرودگاه همراه خود داشته باشید.
 • در صورتی که از پرواز ژنو جا بمانید. بلیط شما کنسل می شود و هزینه ای عودت نمی شود.
نکاتی در رابطه با بلیط ژنو
نکاتی در رابطه با بلیط ژنو

نحوه خرید بلیط ژنو

برای خرید آنلاین بلیط ژنو می توانید از طریق سایت ما اقدام کنید. تهیه بلیط ژنو از سایت ما آسان است. کافی است از قسمت خرید بلیط پروازهای خارجی وارد شوید و از کادر تعبیه شده مبدا تهران و مقصد ژنو را وارد کنید. سپس کلید جست و جو را بزنید لیستی از پروازهای ژنو آورده می شود که می توانید انتخاب و رزرو کنید.

نحوه خرید بلیط ژنو
نحوه خرید بلیط ژنو

مدارک لازم جهت خرید بلیط ژنو

برای خرید بلیط ژنو نیاز به مدرک خاصی نیست اگر رزرو بلیط ژنو را به صورت آنلاین می خواهید انجام دهید برای وارد کردن مشخصات دقیق بهتر است که از مشخصات ثبت شده در پاسپورت استفاده کنید. اگر خرید بلیط ژنو رابه صورت حضوری می خواهید انجام دهید کارت ملی و یا پاسپورت خود را به همراه داشته باشید.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه 09107636326 تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص بلیط سوئیس، وقت سفارت سوئیس ، ویزای سوئیس، تور سوئیس و تور اروپا 88851080-021.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!