راهنمای بلیط والنسیا | خرید – رزرو – معرفی

راهنمای بلیط والنسیا | خرید – رزرو – معرفی

اگر قصد سفر به اسپانیا را دارید و می‌خواهید از این کشور زیبای اروپایی دیدن کنید در سفر به این کشور حتماً با تهیه بلیط والنسیا سری به این شهر زیبا و تاریخی بزنید. در سال‌های اخیر سفر به کشورهای اروپایی و بازدید از آن‌ها بسیار رایج شده و افراد زیادی به این کشورها سفر می‌کنند. در ادامه مطالب با ما همراه باشید تا اطلاعات مختصر و مفیدی در مورد والنسیا و نحوه تهیه بلیط والنسیا برای سفر به این شهر در اختیارتان قرار دهیم.

والنسیا در کجا قرار دارد؟

والنسیا یکی از شهرهای بزرگ کشور اسپانیا است از این شهر به عنوان سومین شهر بزرگ این کشور نام برده می‌شود. شهر والنسیا که به بالنسیا هم شهرت دارد در سواحل شهری اسپانیا و در کنار دریای مدیترانه قرار دارد. این شهر دارای آثار تاریخی فراوانی است که این آثار تاریخی در کنار جاذبه‌های طبیعی و دیدنی این شهر باعث شده که هر ساله تعداد بسیاری توریست و جهان گرد با استفاده از تور اسپانیا و تور اروپا ، تور والنسیا به این شهر سفر کنند و از جاذبه‌های دیدنی این شهر زیبا دیدن کنند. در این شهر بندری شما امکان بازدید از آثار سفالی، شرکت در جشنواره‌ها و چشیدن غذاهای بی نظیر اسپانیایی را دارید. سکونت اولیه در این شهر به حدود دو قرن پیش از میلاد مسیح و به رومیان باز می‌گردد والنسیا در لغت به معنی شهامت و قدرت است و نام گذاری این شهر به دلیل بازگشت سربازان رومی از جنگ بوده که این لغب به آن‌ها نسبت داده می‌شد. این شهر بندری سراسر آرامش و امنیت است و ما تهیه بلیط والنسیا و سفر به والنسیا را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

والنسیا در کجا قرار دارد
والنسیا در کجا قرار دارد

اطلاعاتی که بهتر است قبل از تهیه بلیط والنسیا بدانیم:

  • این شهر دارای آب و هوایی مدیترانه‌ای و نیمه استوایی است. این شهر دارای زمستان‌هایی معتدل و تابستان‌هایی گرم و مرطوب است.
  • فستیوال خیابانی فالاس که در یونسکو نیز به ثبت جهانی رسیده است یکی از بزرگترین فستیوال‌های خیابانی در دنیاست که در ماه مارس برگزار می‌شود و سالانه گردشگران و مسافران بسیاری برای بازدید از این فستیوال به این شهر سفر می‌کنند.
  • زبان مردم این شهر اسپانیایی است ولی اکثر مردم این شهر به زبان والنسیایی صحبت می‌کنند.
  • این شهر یکی از بزرگترین و مهم‌ترین شهرهای اسپانیا در زمینه اقتصاد است و در زمینه‌های تولیدات محصولاتی مانند آهن، کاشی، سرامیک و مواد شیمیایی فعالیت چشم گیری دارد.
  • دین اکثریت مردم والنسیا مسیحیت است ودین اسلام به عنوان اولویت بعدی دین تعداد بسیاری از مردم والنسیا است.
  • جمعیت این شهر حدود هشتصد هزار نفر است.
  • یکی از باشگاه‌های بزرگ و مطرح فوتبال اروپا در شهر والنسیا قرار دارد که چندین بار مقام قهرمانی سوپرجام اروپا، لالیگا و جام یوفا را کسب کرده است.

آب و هوا والنسیا

  • قبل از تهیه بلیط والنسیا خوب است اطلاعاتی در مورد آب و هوای این شهر و بهترین زمان سفر به والنسیا داشته باشید. با توجه به این که والنسیا در کنار رودخانه توریا و دریای مدیترانه واقع شده و با جزایر قناری مرز مشترک دارد باید انتظار آب و هوایی مساعد را در این خلیج داشته باشید. لذت بردن شما از سفر به میزان زیادی به آب و هوا بستگی دارد و اگر در فصل مناسب به والنسیا سفر نکنید لذت چندانی نخواهید برد. همین طور که می دانید شهرهایی که آب و هوای مدیترانه‌ای دارند تابستانی بسیار سخت و گرم دارند و در فصل زمستان نیز به ندرت شاهد آب و هوایی کمتر از 5 درجه سانتی گراد خواهید بود. در فصل تابستان تمامی مردم این شهر به شمال اسپانیا سفر می‌کنند و شهر خالی از سکنه می‌شود. بهترین زمان برای سفر با تورهای تور اسپانیا و تور اروپا ، تور والنسیا به والنسیا و تهیه بلیط والنسیا پاییز و بهار است.
آب و هوا والنسیا
آب و هوا والنسیا

در سفر به والنسیا چه غذاهایی را تست کنیم:

بعد از تهیه بلیط والنسیا در مورد غذاهای محلی این شهر نیز خوب است اطلاعاتی داشته باشیم. در این شهر به واسطه قدمت تاریخی شما می‌توانید انواع غذاهای محلی و بسیار خوش طعمش را تست کرده و لذت ببرید.

بیشترین مواد اولیه غذاهایی که در والنسیا شما میل می‌کنی از برنج و گوشت درست شده و به واسطه بندری بودن این شهر شما امکان استفاده و چشیدن انواع آبزیان تازه را در این شهر بندری دارید. از انواع غذاهای محلی والنسیا می‌توان به پائیا، موهاما دو آتن، کالا به ازا آساد، تورون واسگارات اشاره کرد. در هنگام میل کردن و چشیدن غذا در رستوران های والنسیا شما می‌توانید از مناظر زیبا و طبیعی این شهر که رستوران‌های این شهر از این مسئله بهره برده و در بهترین و زیباترین مکان‌ها ساخته شده‌اند، لذت ببرید.

در سفر به والنسیا چه غذاهایی را تست کنیم:
در سفر به والنسیا چه غذاهایی را تست کنیم:

بهترین زمان تهیه بلیط والنسیا

اگر شما نیز قصد تهیه بلیط والنسیا را برای تعطیلات خود دارید خوب است که بدانید مناسب‌ترین زمان برای تهیه بلیط والنسیا و سفر به این شهر زیبای اروپایی چه زمانی است. ما سفر به شهر والنسیا را در فصل تابستان به شما پیشنهاد می‌کنیم در این فصل شما از تماشای مناظر زیبای طبیعی و درختان پر از شکوفه لذت خواهید برد و دمای هوا نیز در این فصل مناسب سفر می‌باشد.

بهترین زمان تهیه بلیط والنسیا
بهترین زمان تهیه بلیط والنسیا

رزرو بلیط والنسیا

در شرایط موجود با توجه به مسئله تحریم‌ها کشور ما به بسیاری از کشورها پرواز مستقیم ندارد و ما برای سفر به این کشورها باید از کشورهای همسایه اقدام کنیم؛ اولی سفر به والنسیا اینگونه نیست و شما برای تهیه بلیط والنسیا می‌توانید از ایرلاین هایی که پرواز مستقیم به رم و اسپانیا دارند استفاده کنید؛ دقت کنید که ایرلاین های داخلی بلیط والنسیا را ارائه نمی‌کنند.

راه دیگر برای تهیه بلیط والنسیا سفر به یکی از کشورهای همسایه مانند دبی و ترکیه است و شما می‌تواند با تهیه بلیط هایی که یک یا دو توقف دارند خود را به والنسیا برسانید و سفری لذت بخش را آغاز کنید.

بلیط والنسیا را می‌توانید به آسانی و به صورت آنلاین تهیه کنید و یا با مراجعه به دفاتر هواپیمایی این بلیط را خریداری کنید.

رزرو بلیط والنسیا
رزرو بلیط والنسیا

نحوه خرید بلیط والنسیا

شما می‌توانید با خرید بلیط والنسیا سفری شگفت انگیز و پرخاطره داشته باشید شک نداشته باشید که از سفر به والنسیا پشیمان نخواهید شد و با تهیه بلیط والنسیا و سفر به این شهر خاطرات رؤیایی برای خود و عزیزانتان خواهید ساخت.

برای تهیه بلیط والنسیا ابتدا باید نسبت به دریافت ویزای اسپانیا اقدام کنید، اگر ویزای شنگن دارید نیز جای نگرانی نیست چرا که اسپانیا از جمله کشورهایی است که معاهده‌ی شنگن را امضا کرده است.

برای تهیه بلیط والنسیا به یک سایت معتبر فروش بلیط آنلاین مراجعه کنید و تنها با وارد کردن اطلاعاتی مانند؛ تعداد همسفرانتان تاریخ رفت و برگشت، نوع و کلاس پرواز مورد نظرتان و… بلیط خود را به صورت آنلاین دریافت کنید و اگر نیاز به راهنمایی داشته باشید، می‌توانید با پشتیبانان و مشاورین به صورت آنلاین صحبت کرده و از آنان راهنمایی بگیرید.

راه دوم تهیه بلیط والنسیا به صورت حضوری با مراجعه به دفاتر هواپیمایی می‌باشد.

نحوه خرید بلیط والنسیا
نحوه خرید بلیط والنسیا

هزینه بلیط والنسیا

هزینه بلیط والنسیا و سایر شهرها و کشورهای خارجی به عوامل بسیاری مانند؛ فصل سفر قیمت روز نفت و سوخت هواپیما، ایرلاین انتخابی و میزان بار مجاز شما بستگی دارد. همان گونه که می دانید اگر در فصل‌هایی مانند بهار که فستیوال‌های بزرگی در این شهر برگزار می‌شود به آن جا سفر کنید به طبع باید هزینه بیشتری بابت تهیه بلیط والنسیا پرداخت کنید. همه‌ی عوامل ذکر شده در بالا در تعیین قیمت بلیط والنسیا مؤثر بوده و قابل تأمل هستند. بنابراین ما نمی‌توانیم هزینه‌ای مشخص را به شما اعلام کنیم و هر لحظه که تصمیم به خرید بلیط والنسیا را گرفتید، می‌توانید اطلاعاتی در مورد قیمت بلیط والنسیا کسب کنید.

هزینه بلیط والنسیا
هزینه بلیط والنسیا

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۶ تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص بلیط اسپانیا، وقت سفارت اسپانیا، ویزای اسپانیا، تور اسپانیا و تور اروپا 88851080-021.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!
 فرناز حضوری  امین بابازاده امیرحسین  رحیمی
تماس تصویری با کارشناسان
پاسخگویی آنلاین صوتی و تصویری رایگان
 logo

تماس تصویری با کارشناسان

پاسخگویی به سوالات ، انتقادات ، پیشنهادات قبل و پس از خرید
همین الان با ما تماس تصویری بگیرید.

شماره موبایل تان را وارد نمایید

تماس تصویری
تماس صوتی
Instagram instagram logo
Telegramtelegram logo
Aparataparat logo
مکالمات شما
در حال برقراری ارتباط مرورگر با سرور...
خطا: به مرورگر اجازه ی دسترسی به دوربین و میکروفن را بدهید!
ارتباط شما با موفقیت برقرار شد!