راهنمای بلیط اسلوونی | خرید – رزرو – معرفی

راهنمای بلیط اسلوونی | خرید – رزرو – معرفی

راهنمای بلیط اسلوونی، درباره اسلوونی باید گفت که جمهوری اسلوونی در مرکز اروپا قرار دارد. در حال حاضر به صورت مستقیم هیچ پروازی از تهران به اسلوونی وجود ندارد.

راهنمای کامل خرید بلیط اسلوونی

درباره اسلوونی باید گفت که جمهوری اسلوونی در مرکز اروپا قرار دارد. در حال حاضر به صورت مستقیم هیچ پروازی از تهران به اسلوونی وجود ندارد. برای خرید بلیط اسلوونی باید یک پرواز با توقف در بین راه را تجربه کنید. قیمت بلیط اسلوونی با توجه به ایام متفاوت سال متغیر می‌باشد؛ که البته بهترین و مناسب‌ترین قیمت خرید را در کنار ما می‌توانید تجربه کنید.

راهنمای بلیط اسلوونی | یوورپ تورز

معرفی اسلوونی

این کشور از شمال و جنوب به کشورهای کرواسی و اتریش و از شرق و غرب به ارتفاعات آلپ و مجارستان ارتباط دارد. این کشور که در حاشیه دریای آدریاتیک است در حدود 46 کیلومتر خط ساحلی دارد. بی‌شک با خرید بلیط اسلوونی می‌توانید یک تجربه متفاوت از سفر به اروپا را در خاطر داشته باشید. از لحاظ جاذبه‌های گردشگری باید گفت که لیوبلیانا علاوه بر اینکه پایتخت این کشور به شمار می‌آید مرکز اقتصادی، فرهنگی و اداری نیز می‌باشد.

همچنین این شهر پر از موزه‌ها و عمارت‌ها و کافه و… است که چشم هر گردشگری را به سوی این شهر گرد می‌کند. و وسوسه خرید بلیط اسلوونی را دو چندان می‌کند. پل‌های بی‌نظیر و زیبایی چون پل اژدها و پل سه تایی و … خرابه‌هایی رومی و در کنار موزه‌هایی چون موزه باستان‌شناسی و موزه ملی از جمله مکان‌های دیدنی این شهر می‌باشد. شرکت ما با ارائه مناسب‌ترین قیمت‌ها برای خرید بلیط اسلوونی در تمامی ایام سال در خدمت گردشگران عزیز می‌باشد.

جاذبه‌ های اسلوونی

تجربه سفر به اسلوونی همچنین می‌تواند شما را با شهر زیبای پیران آشنا کند. این شهر علاوه بر اینکه با کرواسی مرز مشترک دارد با ایتالیا نیز هم مرز می‌باشد. پیران سال‌های زیادی تحت امپراتوری ونیز بود و همین امر دلیل این است که هنوز بخش زیادی از اهالی این شهر به ایتالیایی حرف می‌زنند. به صراحت می‌توان گفت که با خرید بلیط اسلوونی می‌توانید تجربه یک سفر ایتالیایی را نیز داشته باشید.

پیران به عنوان نگین ساحلی اسلوونی با حس و هوای مدیترانه‌ای خود و معماری و رستوران‌های فوق العاده زیبای خود به سبک ونیز، یک تجربه ایتالیایی، اسلوونی برای هر گردشگری می‌باشد. البته باید گفت که این تجربه بسیار آرامش بخش‌تر و خلوت‌تر از نوع ایتالیایی خود است. ولی ذکر این نکته خالی از لطف نیست که تنها با یک بلیط اسلوونی می‌توانید حس تجربه دو کشور را داشته باشید.

بلیط اسلوونی

در حال حاضر پرواز مستقیمی بین ایران و اسلوونی وجود ندارد؛ و همه پرواز‌ها با حداقل یک و یا دو توقف در مسیر انجام می‌شود. برای معرفی تعدادی از پرواز‌ها و خرید بلیط اسلوونی به چند مورد اشاره‌ای داریم. برای پرواز از سمت روسیه شرکت هواپیمایی ایرفلوت Aeroflot Airlines پس از توقف در مسکو به سمت اسلوونی حرکت می‌کند که شروع این پرواز تنها در شهر تهران از کشورمان ایران است.

همچنین برای تهیه بلیط اسلوونی شرکت هواپیمایی اتریشی  Austrian Airlines که در حال حاضر فقط از تهران ارائه خدمات دارد پس از یک توقف در وین اتریش به سمت اسلوونی پرواز می‌کند. البته می‌توان با تجربه حرکت به سمت ترکیه با استفاده از شرکت هواپیمایی ترکیشTurkish Airlines از شهرهایی چون تهران – شیراز – مشهد – اهواز- اصفهان و تبریز بلیط اسلوونی را تهیه کرد و با یک توقف در استانبول به سمت اسلوونی پرواز کرد. البته از سمت آلمان نیز شرکت هواپیمایی لوفتهانزا Lufthansa Airlines پروازی به سمت اسلوونی دارد که پس از یک توقف در فرانکفورت به سمت اسلوونی پرواز دارد.

مدت زمان حرکت

همان‌طور که در قسمت قبل توضیح داده شد و اشاره‌ای داشتیم. برای خرید بلیط اسلوونی باید تجربه یک پرواز با توقف را داشته باشید؛ که قیمت بلیط اسلوونی نیز بسته به اینکه با استفاده از خدمات کدام ایرلاین و کدام مسیر باشد متفاوت است. به عنوان نمونه مدت زمان چند ایرلاین برای پرواز به سمت اسلوونی در ادامه آمده است.

بلیط اسلوونی | یوورپ تورز

معرفی مختصر ایرلاین ها

  • برای تجربه سفر به مقصد اسلوونی و تهیه بلیط اسلوونی با استفاده از شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاین باید از شهر تهران با استفاده از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) به سمت فرودگاه آتا ترک استانبول پرواز کرد. این پرواز در حدود 3 ساعت و 30 دقیقه می‌باشد. پس از آن از استانبول به سمت لیوبلیانا باید 2 ساعت پرواز را تجربه کرد. در کل باید حدود 5 ساعت و 30 دقیقه پرواز و در حدود 2 ساعت برای جابه جایی هواپیما را صبر کنید تا یک سفر کمتر از 8 ساعتی برای تهران به سمت اسلوونی را تجربه کنید.
  • بلیط اسلوونی از سمت آلمان نیز قابل تهیه است. شرکت هواپیمایی لوفتهانزا آلمان در حدود 5 ساعت و 30 دقیقه از تهران به فرانکفورت زمان پروازی دارد. پس از رسیدن به آلمان مسافران با استفاده از هواپیمای شرکت ایرلاین آدریا اسلوونی Adria Airways در حدود 1 ساعت و 15 دقیقه به سمت ویلنیوس اسلوونی در پرواز هستند. با در نظر گرفتن حدود 3 ساعت و 20 دقیقه برای جابه جایی هواپیماها در مجموع یک سفری به مدت زمان تقریبی 10 ساعت را تجربه خواهید کرد.
  • از قبل گفتیم که برای خرید بلیط اسلوونی همچنین می‌توانید از طریق ایرلاین آسترین اتریش اقدام کنید. این پرواز در حدود 4 ساعت و 35 دقیقه از فرودگاه امام خمینی (ره) تهران تا فرودگاه وین اتریش زمان می‌برد.  از آن زمانی حدود 50 دقیقه نیز از فرودگاه وین تا فرودگاه لیوبلیانا اسلوونی لازم است تا مسافرین به مقصد نهایی خود برسند. با در نظر گرفتن حدود 3 ساعت و 55 دقیقه برای جابه جایی هواپیما‌ها باید گفت که زمان سفر کمتر از 9 ساعت و 30 دقیقه می‌شود.
  • ایرلاین ایرفلوت روسیه با همکاری  ایرلاین آدریا اسلوونی Adria Airways یکی دیگر از راه‌های دریافت بلیط اسلوونی می‌باشد. در حدود 4 ساعت پرواز از فرودگاه امام خمینی (ره) تهران تا فرودگاه مسکو روسیه زمان لازم است. که با توقف بیشتر از 8 ساعت بعد از آن، هواپیما برای مقصد فرودگاه لیوبلیانا از فرودگاه مسکو نزدیک به 2 ساعت پرواز می‌کند. باید گفت در مجموع با در نظر گرفتن کل زمان جابه جایی هواپیما‌ها یک سفری در حدود 15 ساعت و 30 دقیقه‌ای را باید برای سفر به اسلوونی تجربه کنید.

اگرچه تعدادی از شرکت‌ها برای خرید بلیط اسلوونی معرفی شدند ولی تنها این تعداد فعال نمی‌باشند و شرکت‌های دیگری چون ایرلاین آژین یونان Aegean Airlines و ایرلاین اطلس جت ترکیه Atlasjet Airlines و ایرلاین گلف ایر بحرین Gulf Air Airlines و ایرلاین آذربایجان Azerbaijan Airlines و چندین شرکت دیگر به صورت مستقیم و غیر مستقیم در این مسیر از مبدأ ایران به مقصد اسلوونی فعال می‌باشند.

چرا بلیط اسلوونی؟

باید گفت که علاوه بر شهرهایی که در ابتدای مقاله معرفی شدند شهرهای دیگری از این کشور اروپایی هستند که تجربه سفر به اسلوونی را برای هر گردشگری جذاب و غیر قابل چشم‌پوشی می‌کند با بیشتر دانستن درباره اسلوونی علاقه شما برای سفر به این کشور دوچندان می‌شود. همان‌طور که معرفی کردیم بسته به انتخاب نوع مسیر برای خرید بلیط اسلوونی، قیمت‌ها و خدمات و همچنین زمان حرکت متفاوت می‌باشد. که هر شخص بسته به مجموع این پارامتر‌های می‌تواند سفر مناسبی را برای خود انتخاب کند. برای معرفی بیشتر اسلوونی می‌توان چند شهر دیگر این کشور را معرفی کرد.

بلد Bled

هوای کوهستانی و چشمه‌های آب گرم این شهر کوچک مقصدی دنج و فوق العاده است که در کنار کوه نوردی و اسب سواری جذابیت دو چندان دارد. این شهر در یک جزیره کوچک در مرکز دریاچه بلد قرار دارد. این شهر با کلیسای مناره‌دار افسانه‌ای خود که بی‌شک یکی از نماد‌های بزرگ اسلوونی می‌باشد، پر از منظره‌های است که در یاد هر گردشگر این کشور برای همیشه می‌ماند. کافی است در کنار کادر مجرب ما برای تهیه بلیط اسلوونی اقدام کنید تا یک تجربه به یاد ماندی از اروپا را در ذهن خود ثبت کنید.

پتوی Ptuj

در کرانه ی‌رودخانه دراوا Drava شهری با گستره یک دره پهن با پشت بام‌های قرمز رنگ سفالی خود شهری به اسم پتوی Ptuj قرار دارد. این شهر یکی از بهترین چشم انداز‌ها را برای هر گردشگری به ارمغان می‌آورد. از لحاظ قدمت نیز این شهر در طراز شهر لیوبلیانا می باشد و یکی از قدیمی‌ترین شهرهای کشور اسلوونی به حساب می‌آید. برای مشاهده مراکز قرون وسطایی، از جمله قصر و صومعه و کلیسا و در نهایت موزه‌های این شهر یک روز کافی است تا همه این‌ها را در همین شهر پتوی خلاصه کنید.

البته باید گفت که فعالیت‌های مهیج و سرگرم‌کننده زیادی هستند که در کنار سفرهای جذاب در شهر پتوی شما را مجبور می‌کند که چند روزی را مهمان آن‌ها باشید. بلیط اسلوونی برای این همه تجربه متفاوت یک انتخاب مناسب برای گردشگری است. ما افتخار این را داریم که با داشتن تجربه بالا مناسب‌ترین ایرلاین‌ها را برای خرید بلیط اسلوونی به گردشگران عزیز معرفی کنیم.

قصر پریدیاما Predjama Castle

این قصر در روستای زیبا و جذاب پریدیاما در بالای یک صخره عمودی در نزدیکی غار پوستوینا قرار گرفته است. اولین بار در سال ۱۲۰۱ میلادی در متون تاریخی از این قلعه یاد شده است. هم اکنون این قلعه در بین 10 قلعه دیدنی دنیا قرار دارد که باید از آن‌ها دیدن کنید. قسمتی از قلعه که قابل مشاهده گردشگران است. در قرن ۱۶ میلادی بازسازی شده است. در زیر این قلعه غاری قرار دارد که قسمتی از سیستم غاری بیش از 14 کیلومتری پریدیاما  است. که از ماه می‌تا سپتامبر به روی هر بازدید کننده‌ای باز است. فقط می‌توان گفت که برای تجربه یک سفر رؤیایی و تاریخی این انتخاب از متفاوت‌ترین تجربه‌های شما در اروپا خواهد بود.

چرا بلیط اسلوونی؟ | یوورپ تورز

سوالات متداول راهنمای بلیط اسلوونی

برای تهیه بلیط اسلوونی از مبدا تهران چگونه می توان بلیط تهیه کرد؟

برای تهیه بلیط اسلوونی شرکت هواپیمایی اتریشی  Austrian Airlines که در حال حاضر فقط از تهران ارائه خدمات دارد پس از یک توقف در وین اتریش به سمت اسلوونی پرواز می‌کند.

قیمت بلیط اسلوونی در ایران چگونه می باشد؟

قیمت بلیط اسلوونی با توجه به ایام متفاوت سال متغیر می‌باشد؛ که البته بهترین و مناسب‌ترین قیمت خرید را در کنار ما می‌توانید تجربه کنید.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

1 نظر

محمد 8 مهر 1397 پاسخ

بلیط رفت به اسلوونی حداقل چقدر میباشد؟