با بهترین هتل های آلمان آشنا شوید

ما در این متن به معرفی کشور آلمان، جاذبه های گردشگری کشور آلمان، هتل های آلمان از نظر امکانات و کیفیت خدمات آن، قیمت رزرو هتل های آلمان رزرو تور آلمان و تور اروپا در فصول کم گردشگر و پر گردشگر، بهترین و قابل اعتماد ترین آژانس های مسافرتی در این زمینه، قیمت رزرو هر شب هتل های آلمان بر اساس امکانات آن می پردازیم.

هتل های آلمان
هتل های آلمان

کشور آلمان

آلمان از کشور های سر سبز در قاره اروپا بوده که در شمال شرقی اروپا واقع شده و از آب و هوایی معتدل و دریایی برخوردار است. جمعیت آن 82 میلیون نفر می باشد که از کشور های پر جمعیت اروپا به حساب می آید و پایتخت آن شهر برلین است. زبان رسمی این کشور آلمانی است. مردم این کشور مصیحی و از شاخه های کاتولیک و پروتستان بوده و از تاریخ 1958 تاکنون عضوی بسیار مهم از اتحادیه اروپا به حساب می آید. برای مثال پایتخت این کشور آلمان یعنی برلین از مقاصد مهم گدشگران تور آلمان و تور اروپا از سراس دنیا به حساب می آید اما جایگاه چندان بالایی در زمینه رشد اقتصادی ندارد. اما مکانی بسیار پیشرفته در زمینه تکنولوژی کامپیوتر و اینترنت به حساب می آید.

کشور آلمان
کشور آلمان

جاذبه های گردشگری کشور آلمان

از جاذبه های گردشی کشور آلمان می توان به دریاچه کنستانس که از دامنه های آلپ به رود راین تغذیه می شود اشاره کرد. که آلمان از این طریق با کشور های سوییس و اتریش مرز مشترک دارد که جمعیت بالغ بر دو میلیون نفر آنها در اطراف این دریاچه زندگی کرده و با ماهی گیری و پرورش دادن میوه اقدام به کسب در آمد و تامین مخارج خود می کنند. از دیگر جاذبه هاس فرهنگی کشور آلمان دروازه برلندیودگ است که آن را در اواسط قدن 18 می لادی در کشور برلین ساختند. کشور آلمان در گذشته دروازه های بسیار مشهوری داشته است که تعداد زیادی از آن ها با گذر زمان از بین رفته است.نمای این دروازه به مانند دروازه های باستنی شهر آتن در کشور آتن است و ارابه ای بسیار قدرتمند که فاتحین ومیان باستان یعنی ویکئتریا آن را حرکت می دهد.از دیگر جاذبه های گردشگزی و بسار پر طرفدار کشور آلمان می توان به دارا بودن به پیست های دوچرخه سواری یسیار زیادی که دارد اشاره کرد.این مرکز مجهز به حداکثر 200 مسیر مختلف برای دوچرخه سواری است که بیشتر آن ها در مناطق بسیار سر سبزی هم چون گوهستان ها، جنگل ها و روستا ها قرار گرفته اند.

جاذبه های گردشگری کشور آلمان جا%

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

ارسال نظر در این پست بسته شده است.
 فرناز حضوری  امین بابازاده امیرحسین  رحیمی
تماس تصویری با کارشناسان
پاسخگویی آنلاین صوتی و تصویری رایگان
 logo

تماس تصویری با کارشناسان

پاسخگویی به سوالات ، انتقادات ، پیشنهادات قبل و پس از خرید
همین الان با ما تماس تصویری بگیرید.

شماره موبایل تان را وارد نمایید

تماس تصویری
تماس صوتی
Instagram instagram logo
Telegramtelegram logo
Aparataparat logo
مکالمات شما
در حال برقراری ارتباط مرورگر با سرور...
خطا: به مرورگر اجازه ی دسترسی به دوربین و میکروفن را بدهید!
ارتباط شما با موفقیت برقرار شد!