چگونه ویزای بردو فرانسه را دریافت نمائیم؟

چگونه ویزای بردو فرانسه را دریافت نمائیم؟

ویزای بردو فرانسه، مجوز ورود به کشور فرانسه و این شهر است. شهر بردو فرانسه یکی از قدیمی ترین و بزرگ این کشور میباشد که همیشه مورد توجه گردشگران خارجی بوده است.

بردو یکی از شهرهای فرانسه است که شما برای سفر به آنجا ابتدا باید برای دریافت ویزای بردو یا فرانسه اقدام نمایید. این شهر یکی از شهرهای قدیمی و بزرگ فرانسه و همچنین مرکز هنر و روشنفکری محسوب می شود. شهر بردو با داشتن جاذبه های گردشگری فراوان سالانه تعداد زیادی توریست را جذب می کند. همچنین به دلیل داشتن رتبه بالایی در داشتن دانشگاه ها و مراکز علمی می تواند مقصد خوبی برای جوانان و کسانی که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارند قرار بگیرد. در این متن سعی بر این داریم که برخی از نکات را درباره ویزای بردو و شهر بردو بازگو نماییم.

ویزای بردو

شهر بردو یکی از شهرهای بزرگ فرانسه به شمار می رود. همانطور که می دانید برای اینکه اجازه ورود به کشوری را دریافت کنید، باید برای دریافت ویزای آن اقدام نمایید و از آنجایی که شهر بردو در کشور فرانسه قرار دارد ابتدا شما باید برای دریافت ویزای فرانسه اقدام نمایید ما به شما پیشنهاد می دهیم تمامی مرحل اخذ ویزا برای سفر خود را به دست افراد متخصص آژانس مسافرتی یوروپ تورز بسپارید. ابتدا شما باید هدف خود را از سفر به این کشور مشخص نمایید. از آنجایی که شهر بردو یکی از شهرهای گردشگری فرانسه محسوب می شود، اگر شما می خواهید برای دیدن این شهر به فرانسه سفر کنید باید برای دریافت ویزای شینگن توریستی درخواست دهید. در ادامه بیشتر با انواع ویزای فرانسه و بردو آشنا خواهیم شد.

ویزای بردو

انواع ویزای بردو و فرانسه

شما می توانید برای سفر به فرانسه چندین نوع ویزا دریافت کنید که برخی از آنها عبارتند از:

 1. ویزای شینگن توریست: همینطور که در قسمت گذشته گفته شد، شما برای سفر به شهرهای توریستی فرانسه مانند شهر بردو باید ابتدا برای دریافت ویزای شینگن درخواست دهید. در صورت دریافت این ویزا در واقع ویزای بردو را دریافت می کنید و می توانید از شهر بردو و همچنین شهرهای دیگر این کشور دیدن نمایید.
 2. ویزای پزشکی و درمانی: این نوع ویزا همانطور که از نامش پیداست، برای مواقعی است که شما با هدف معالجه پزشکی به این کشور سفر می کنید.
 3. ویزای تحصیلی در خارج از کشور: این نوع ویزا هم در صورتی مورد استفاده قرار می گیرد که شما قصد داشته باشید در این کشور ادامه تحصیل دهید.
 4. ویزای ازدواج با یک شهروند فرانسوی: این مورد هم کاملا از نام آن مشخص است که دلیل آن ازدواج با یک شهروند مقیم فرانسه است.
 5. ویزای نخبگان کشور: این ویزا هم مخصوص افرادی است که به عنوان نخبه در کشوری شناخته می شوند. این افراد از طرف کشورهای مختلف برای ادامه تحصیل دعوت می شوند. از این رو نام ویزای این افراد ویزای نخبگان می باشد.
 6. ویزای مقامات رسمی کشورها و…
ویزای بردو

مراحل دریافت ویزای بردو و فرانسه

شما برای اینکه ویزای بردو یا فرانسه را دریافت کنید، لازم است برخی از مراحل را بگذرانید. در ابتدا باید به شرکت مسافرتی سفری دیگر مراجعه نمایید و اولین وقت سفارت برای مصاحبه فرانسه را دریافت نمایید. فقط این نکته را مورد توجه قرار دهید که اگر قصد دارید به صورت خانوادگی سفر کنید، هریک از اعضای خانواده شما باید یک درخواست منحصر به فرد خود داشته باشند. در مرحله بعد باید منتظر بمانید تا نوبت مصاحبه شما در سفارت برسد. روزی که برای مصاحبه به سفارت مراجعه می کنید باید تمامی مدارک را برای اخذ ویزای بردو و فرانسه به همراه داشته باشید.

نکته قابل توجه در این قسمت این است که وقتی شما برای مصاحبه به سفارت فرانسه مراجعه می کنید باید طوری رفتار کنید که هدف شما از این سفر کاملا مشخص باشد. برای مثال اگر شما قصد سفر توریستی دارید این را به طور واضح بیان کنید تا به اشتباه برداشت نشود که شما قصد اقامت در آن کشور را دارید. در اینگونه مصاحبه ها ممکن است سوالی زیرکانه یا دو بار پرسیده شود، شما باید با صبر و حوصله به درستی به تمامی آنها پاسخ دهید. دلایل شما باید برای مامور سفارت قانع کننده باشد تا با درخواست ویزای بردو شما موافقت نمایند.

ویزای بردو

مدارک لازم برای اخذ ویزای بردو و فرانسه

برای دریافت ویزای بردو و فرانسه باید مدارکی را آماده نمایید برخی از این مدارک عبارتند از:

 1. اصل گذرنامه به همراه کپی تمامی صفحات: از نکاتی که باید در این باره به آنها توجه کنید این است که اول اینکه باید گذرنامه شما تا 3 ماه بعد از تاریخ انقضای ویزا اعتبار داشته باشد و دوم آنکه در گذرنامه شما باید حداقل 2 برگ وجود داشته باشد که داخل آن مهری زده نشده باشد.
 2. فرم درخواست ویزا: از این فرم باید برای هر نفر به صورت مجزا وجود داشته باشد. سفارت این فرم را به کسانی که درخواست ویزا دارند ارائه می دهد و باید شما آنها را کامل پر کنید. بهتر است برای پر کردن این فرم ها از زبان انگلیسی یا فرانسوی استفاده کنید.
 3. شناسنامه هر فرد: یکی از مدارک مهم برای دریافت ویزای بردو و فرانسه، شناسنامه و کپی تمامی صفحات آن می باشد.
 4. دو قطعه عکس رنگی با زمینه سفید
 5. ویزای شینگن قبلی: در صورتی که شما با گذرنامه کنونی یا قدیمی اقدام به دریافت ویزای شینگن کرده اید. لازم است ویزای شینگنی که دارید به همراه کپی را به صورت کامل آماده نموده و در بین مدارک قرار دهید.
 6. اسناد مربوط به وضعیت شغلی کنونی خود: یکی از مدارک مهم همین اسناد می باشد که برای تمامی افراد مانند بازنشسته ها، کارمندان، دانشجویان، تجار و بنگاه داران متفاوت می باشد. بهتر است در هنگام آماده سازی مدارک برای دریافت ویزای بردو به این نکته هم توجه نمایید.
ویزای بردو

شهر بردو

شهر بردو یکی از شهرهای بزرگ فرانسه محسوب می شود. شهر بردو در جنوب غربی فرانسه واقع شده است. این شهر دارای بیش از 1.000.000 نفر جمعیت است. شهر بردو در کنار اقیانوس بزرگ و زیبای اطلس قرار گرفته است. فرهنگ این شهر به گونه ای است که باعث شده به عنوان یکی از بزرگترین مراکز هنری شناخته شود. بردو زادگاه چندین هنرمند و نویسنده بزرگ می باشد. این شهر دارای معماری هایی است که شهرت زیادی دارند. شهر بردو دارای تعداد زیادی دانشگاه، مدارس عالی رتبه، پژوهشکده و آزمایشگاه می باشد.

وجود این موارد باعث شده است که بسیاری از نخبگان و جوانان برای ادامه تحصیل اقدام به دریافت ویزای بردو نمایند. این شهر دارای جاذبه های گردشگری فراوانی نیز می باشد که سالانه تعداد زیادی توریست را به خود جذب می کند. بردو با داشتن زیبایی های فوق العاده و همچنین ویژگی های با ارزش به عنوان دومین شهر اصلی و بزرگ فرانسه معرفی شده است. این شهر به دلیل زیبایی هایی که دارد به زیبای خفته معروف می باشد. بی شک این شهر یکی از شهرهایی است که هر کسی باید در عمر خود یک بار به آنجا سفر کند و از جاذبه های گردشگری آن دیدن نماید.

ویزای بردو

جاذبه های گردشگری بردو

همانطور که گفته شد، شهر بردو دارای جاذبه ای گردشگری زیادی است. شهر بردو در حالت کلی یکی از شهرهای قدیمی اولیه فرانسه می باشد. در این شهر بناهای تاریخی وجود دارد که حفظ و نگهداری بی نظیر آنها باعث شده است به عنوان میراث جهانی یونسکو انتخاب شوند. یکی از جاذبه های گردشگری این شهر تئاتر بزرگ (Grand Theatre) می باشد که در سال 1370 ساخته شده است.  جاذبه دیگر این شهر کلیسای جامع سنت آندره است. این کلیسا با داشتن معماری باشکوه و حفظ و نگهداری تمام مدت، به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری شناخته شده است. شهر بردو دارای خیابانی با نام سنت کاترین می باشد.

این خیابان حدود 1600 کیلومتر طول دارد و به عنوان یکی از بلندترین خیابان های کل اروپا شناخته می شود. در شهر بردو از تلماسه دون پیلا نیز دیدن نمایید. این تپه های ماسه ای به دلیل فرسایش زیاد ایجاد شده اند و باعث شده اند منظره چشم نوازی ایجاد شود. در شهر بردو موزه های فراوانی هم وجود دارد که شما می توانید از آنها دیدن نمایید. در شهر بردو تورهای پیاده روی وجود دارد که می توانید با عضویت در آنها از تمام نقاط شهر دیدن نمایید. شهر بردو به دلیل داشتن این جاذبه های گردشگری، تقاضا های زیادی را برای ویزای بردو دریافت می کند.

ویزای بردو

هزینه اقامت در شهر بردو

برای اقامت شما می توانید از هاستل یا هتل استفاده کنید. لازم به ذکر است که در شهر بردو هاستلی وجود ندارد و همین نکته نشان می دهد که این شهر در لیست شهرهای لوکس قرار می گیرد. شما اگر به دنبال مکان های ارزان قیمت برای اقامت می باشید می توانید به دنبال هتل های ارزان در این شهر باشید. هزینه یک اتاق 2 تخته در یک هتل معمولی و ارزان قیمت 2 ستاره از شبی 50 یورو شروع می شود.

ویزای بردو

هزینه حمل و نقل و غذا در بردو

در شهر بردو رستوران های بی نظیری وجود دارد که شما از صرف غذا در این رستوران ها به هیچ عنوان خسته نمی شوید. شما در این شهر هر رستورانی که انتخاب کنید با توجه به نوع غذا و نوشیدنی که سفارش می دهید باید حدود 27 تا 50 دلار بپردازید. ساندویچ هایی که ارزان قیمت تر هستند، حدود 6 یورو قیمت دارند. درباره حمل و نقل در شهر بردو می توان گفت این شهر دارای سیستم حمل و نقل گسترده ای است. وسایل های گوناگونی مانند اتوبوس، تراموا و اتوبوس های برقی رایگان وجود دارد که می توانید برای جابجایی در این شهر از آنها استفاده نمایید.

ویزای بردو

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!