1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

راهنمای سفر به تولوز

سفر به تولوز: تولوز یکی از زیباترین شهرهای فرانسه در ۶۰۰ کیلومتری پاریس است. تولوز شهری کهن است که قدمت آن به قرن ۸ میلادی می رسد و جاذبه های بسیاری از تاریخ پر فراز و نشیب دارد. اگر برای سفر به تولوز و گردش در این شهر زیبا برنامه ریزی می کنید در ادامه با همراه باشید تا کمی از تولوز و جاذبه هایش بگوییم و به شما برای این سفر رویایی بیشتر کمک کنیم.با ما در یوروپ تورز همراه باشید.

راهنمای سفر به تولوز

سفر به تولوز  

فرانسه کشوری با ۴ اقلیم آب و هوایی است. اقلیم دریایی فرانسه تابستانی خنک و زمستانی سرد دارد در حالی که اقلیم نیمه قاره ای کشور تابستان هایش گرم است. مرکز فرانسه نیز به همین ترتیب تابستان گرم و زمستان سرد دارد ولی در مناطق مدیترانه ای، همچون دیگر مناطق نزدیک به دریا زمستان ها ملایم و معتدل است. میانگین دمای فرانسه در نیمه اول سال بین ۲۰ تا ۲۶ درجه و در زمستان ها ۶ درجه بالای صفر است. بارندگی در این کشور قابل قبول و چیزی در حدود ۷۱ میلی است.

وضعیت آب و هوایی 

تولوز همچون دیگر شهرهای جنوب فرانسه آب و هوایی خشک دارد. بارندگی های تولوز بیشتر در بهار و پاییز است و در تابستان آب و هوایی ساحلی و مدیترانه ای دارد. تابستان های تولوز با نسیم خنکی که از دریا می وزد تقریبا ۱۲ ساعت آفتابی برای گردشگران به همراه دارد. میانگین دمای شهر در زمستان ۱۱ و در تابستان ۲۷ درجه است.

پیش از سفر تولوز بهتر است توجه کنید که آب و هوای جنوب کشور بسیار متفاوت تر از آب و هوای نواحی شمالی و کوهستان آلپ است. پس حتما پیش از ثبت نام تور تولوز و یا سفر به تولوز به همراه دوستان و خانواده شرایط آب و هوایی را چک کرده و از احتمال بارندگی ها مطلع شوید. البته باید گفت، اگرچه باید برای زمان دقیق سفر به تولوز حتما از وضعیت آب و هوا جویا شد، اما به صورت کلی شما در هر فصل سال می توانید به فرانسه و تولوز سفر کرده و از این کشور هیجان انگیز لذت ببرید.

برنامه ریزی مالی برای سفر به تولوز 

واحد رسمی پول در فرانسه، همچون دیگر کشورهای حوزه اروپا یورو است. در نتیجه شما برای سفر به تولوز باید پول خود را به یورو چنج کنید. البته می توانید مقداری هم دلار آمریکا همراه داشته باشید.

هزینه های اقامت برای سفر به تولوز متغیر است. بر مبنای محل اقامت شما در هتل ۵ ستاره یا هاستل های معمولی میتوان طیف متغیری از قیمت ها را ارائه داد. اگر بدون محدودیت مالی سفر می کنید بهترین هتل های شهر با بیشترین امکانات در اختیار شماست. اما اگر می خواهید از بودجه خود برای گردش، بازدید جاذبه های تولوز، امتحان کردن غذاهای بی نظیر فرانسوی و خرید کردن استفاده کنید می توانید از هتل های ۳ ستاره، هاستل ها و یا خانه هایی که در سایت ها اجاره داده می شود، استفاده کنید. این مراکز اقامتی مطابق استاندارد ها است و معمولا جهانگردان در آن اقامت می کنند، در نتیجه اگر به انگلیسی یا فرانسه مسلط هستید به راحتی می توانید دوستان بسیاری پیدا کرده و از محیطی صمیمی و گرم لذت ببرید.

پیش از سفر به تولوز حتما بودجه ای برای خوراک اختصاص دهید. اگر بخواهید آشپزی کنید می توانید نه تنها هزینه را کاهش دهید بلکه بهترین مواد غذایی را از بازارهای روز و سبزیجات تهیه کنید. همچنین تهیه مواد خوراکی از فروشگاه های زنجیره ای نیز به صرفه است اما رستوران ها از قیمت بالاتری برخوردارند.

حمل و نقل در تولوز

اگر با تور فرانسه به این کشور و شهرهای زیبایش سفر می کنید، از بابت رفت و آمد خیالتان راحت باشد زیرا تور همیشه وسیله حمل و نقل را برای گردشگرانش فراهم می کند. اما اگر دوست دارید خودتان به تنهایی سفر رفته و برنامه ریزی کنید، پیش از سفر به تولوز حتما حواستان به پیش بینی هزینه های حمل و نقل باشد.

بهتر است هتل یا هاستل را در مرکز شهر و نزدیک به ایستگاه های اتوبوس و مترو بگیرید. به این ترتیب به دیدنی های تولوز نزدیک هستید و حتی می توانید از پیاده روی، تماشای شهر، تماشای مردم، شبگردی و کافه گردی در تولوز لذت ببرید.

در مورد حمل و تقل در سفر به تولوز باید گفت در این شهر همچون دیگر شهرها، تاکسی گران ترین وسیله حمل و نقل است. شما در این سفر می توانید از قطار برای رفتن به شهرهای دیگر و از اتوبوس برای رفت و آمد درون شهری استفاده کنید. حمل و نقل عمومی در کل فرانسه بسیار وسیع، پیشرفته و مطابق با استاندارد است و می توانید از مرکز شهر به هر نقطه ای بروید. تنها به خاطر داشته باشید که حتما زمان حرکت اتوبوس را بپرسید تا برای آن معطل نشوید. همچنین برای استفاده از قطار باید بلیطش را رزرو کنید.

کاهش هزینه ها در سفر به تولوز  

شما در سفر به تولوز می توانید در هزینه ها صرفه جویی کنید. ما در یک نگاه کلی چندین روش کاهش هزینه های سفر را به شما پیشنهاد می دهیم:

اقامت در هاستل ها و خانه هایی که از طریق سایت ها اجاره داده می شود. این مراکز اقامت نه تنها امن هستند بلکه امکان ارتباط بیشتر با مردم و گردشگران را نیز دارند.

آشپزی کردن و خرید از بازار روز تا حد زیادی هزینه صرف غذا را با توجه به قیمت رستوران های فرانسه کاهش می دهد.

استفاده از وسایل حمل و نقل، همانطور که گفتیم قیمت تاکسی در تمام شهرهای فرانسه اندکی گران است.

کوچ سرفینگ، آشنایی و گپ و گفت با مردم که تا حد زیادی شما را با مردم آشنا می کند.

برنامه ریزی سفر تولوز  

شما می توانید با تور اروپا و یا تو فرانسه به تولوز سفر کنید. این شهر با آب و هوای مدیترانه ای در پاییز و بهار با بارندگی های دلنشینش یکی از بهترین مقاصد گردشگری است که میتوان از آن لذت برد.

پس بهتر است پیش از سفر حتما برای محل اقامت، خوراک، حمل و نقل و خرید کردن برنامه ریزی کنید. سری به بازارهای سبزیجات بزنید و فرصت استفاده و آشپزی با بهترین مواد غذایی ارگانیک را از دست ندهید. حتما محل هتل شما نزدیک به ایستگاه اتوبوس و مترو باشد تا رفت و آمد شما را اذیت نکند. حتما ساعت حرکت را از قسمت پذیرش و یا طریق گوگل جویا شوید تا بتوانید از زمانتان بهتر استفاده کنید.

چند نصیحت کوچک کاربردی  

در مجتمع های تجاری بزرگ گردش کنید ولی برای خرید یادگاری حتما سری به بازارهای روباز بزنید تا با قیمت مناسب تری خرید کنید. فراموش نکنید فرانسه مرکز فشن و محصولات زیبایی در دنیا است پس حتما سری به نمایندگی های برند های معتبر بزنید.

تولوز شهری قدیمی با قدمتی چند صد ساله است. پس حسابی در کوچه پس کوچه، شنگ فرش ها، بافت قدیمی شهر، میادین و ساختمان های کهن تولوز گردش کنید. غذاها و نوشیدنی ها فرانسوی را امتحان کرده و در سفر به تولوز خودتان را به تاریخ و فرهنگ این کشور دعوت کنید.

وضعیت هوا را از قبل چک کنید و مطابق وسایل لباس و وسایل ببرید. با توجه به نرخ ارز بهترین راهنمایی ما به شما در سفر به تولوز اجتناب از خرید غیر ضروری و تهیه مقدار کافی پول است. حتما برای بودجه تان برنامه ریزی داشته باشید و از هزینه های حاشیه ای بپرهیزید.

نکته اخر اینکه شب گردی و کافه گردی را فراموش نکنید. شما فرهنگ فرانسوی را می توانید در امتحان کردن طعم غذاها، صحبت کردن با مردم بومی و تماشای شهر بشناسید. پس کافه های تولوز را زیر پا بگذارید. در خیابان های شهر قدم بزنید و مردم را تماشا کنید. با گردشگران دیگر آشنا شده و از تجربه های سفر بگویید. به این ترتیب خواهید توانست حسابی از گشت و گذار و آشنایی با مردم لذت ببرید.

شبگردی های تولوز و دیگر شهرهای فرانسه معروف است. پس حتما از گشت و گذار در خیابان های تاریخی شهر لذت ببرید و سفر به تولوز را به یکی از بهترین سفرهای زندگی تبدیل کنید.

درباره تولوز

تولوز شهری زیبا و البته کهن است که در صنایع برق و فناوری اطلاعات سرآمد شهرهای فرانسه است. تولوز در جهان به عنوان مرکز شرکت های تولید ایرباس و پژوهشگاه های علوم فضایی شناخته می شود و محل بزرگ ترین کارخانه های تولید ماهواره است. مراکز آموزشی تولوز نیز از قدیمی ترین دانشگاه های اروپا هستند. دانشگاه دولتی این شهر در قرن ۱۳ تاسیس شد و حدود ۹۷ هزار دانشجو در این مرکز علمی تحصیل می کنند.

تولوز در حدود ۱و۱۰۲و۸۸۲ نفر جمعییت دارد و توانسته زیرساخت های گردشگری اش را به خوبی تقویت کند. تولوز مملوء از هتل و هاستل، رستوران و کافه، مراکز خرید و بازارهای روباز برای گرشگران تور تولوز و سفر به فرانسه است.

پیش از سفر به تولوز و تور فرانسه بهتر است بدانید که این شهر در جنوب فرانسه واقع شده و آب و هوایی معتدل دارد. به دلیل اینکه این شهر زیبا به سواحل اقیانوس اطلس نزدیک است به شدت از آب و هوای اقیانوسی متاثر است و گردشگران در سفر تولوز از آب و هوایی مدیترانه ای لذت خواهند برد 

آشنایی بیشتر با فرانسه

فرانسه یکی از کشورهای حوزه شینگن و اتحادیه اروپا است. این کشور در صنعت گردشگری رتبه بالایی داشته و تقریبا بالاترین میزان ورود توریست را دارد. از شهرهای معروف فرانسه میتوان علاوه بر پاریس به شهرهای تولوز، مارسی، کن و شهر ساحلی نیس در جنوب فرانسه اشاره کرد.

با ما تماس بگیرید

  • پیشنهادات مناسبی برای خرید تور و رزرو هتل داریم.

تلفن تماس: 88851080-021

نظر دهید

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!